Rahoveci për barazim,Prishtina për titull

  • Rahoveci për barazim,Prishtina për titull
9 May 2019

Rahoveci nesër mbrëma do të zhvillojë ndeshjen e fundit të stinorit para publikut të vetë në palestren sportive “Mizahir Isma”.

Z Mobile Prishtina ka epërsi 2-1 në serinë finale dhe në rast të fitores së bardhekaltërve, ata do të shpallen kampione të Kosovës për stinorin 2018/2019.

Në rast të barazimit, ndeshja e fundit përcaktuese do të zhvillohet në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë.