Në fundjavë Final Four i Kupës së Kosovës në konkurrencën e vajzave

  • Në fundjavë Final Four i Kupës së Kosovës në konkurrencën e vajzave
11 Prill 2019

Në këtë fundjavë në palestrën e sportit ”Bill Clinton’’ në Ferizaj do të zhvillohet Final Four i Kupës U-14 dhe U-16 në konkurrencën e vajzave.

Të shtunën janë në program ndeshjet gjysmëfinale, kurse të dielën do të luhen finalet në të dyja kategoritë.

Më poshtë mund të gjeni orarin e plotë të të gjitha ndeshjeve:

E shtunë (13.04.2019):             

Kastrioti vs Borea 11:00 (U14)

Bashkimi vs Kerasan Prishtina 12:00 (U14)

Kerasan Prishtina vs Borea 13:30 (U16)

United Basket kalon në finale.

 

E diel (14.04.2019):

11:00 Finalja te U14

13:00 Finalja te U16