basketbolli

Rezultatet e ndeshjeve të dyta gjysmefinale të Liges së Parë

9 Prill 2019
Istogu vs Feronikeli  53:71 (0-2)
Don Bosko vs Vëllaznimi  68:73 ( 0-2)
 
KB.Feronikeli dhe KB.Vëllaznimi jane finalistat e Liges se Pare.
Ndeshja e pare zhvillohet te Shtunen me fillim ne ora 19:00 ne Drenas.