Të shtunën, ora 17:00 Trepça vs AS Prishtina

28.11.2020 SUPERLIGA FEMRAT
28.11.2020 SUPERLIGA FEMRAT
28.11.2020 SUPERLIGA FEMRAT
28.11.2020 LIGA E PARE
28.11.2020 LIGA E PARE
28.11.2020 LIGA E PARE
29.11.2020 LIGA E PARE

TERMINET DHE DELEGIMET E KATEGORIVE TE REJA

Stobi Flips Superliga U 18

E diel ora 11 : 00
Peja vs Kerasan Prishtina
Gjyqtari kryesor:Dren Pudarolli
Gjyqtari 1 :Endrit Basha
Vëzhguesi : Hajradin Zeka

E shtunë ora 18:00 ISP
Prishtina e Re vs M Junior
Gjyqtari kryesor:Ardian Rrustemi
Gjyqtari 1 :Irma Konjusha
Vëzhguesi : Gazmend Mehmeti

E enjte ora 20 : 30
Golden Eagle Ylli vs Vëllaznimi
Gjyqtari kryesor:Egezon Maloku
Gjyqtari 1 :Arlind Vitja
Vëzhguesi : Sabri Parduzi

E shtunë ora 11:00
Rahoveci vs Ponte Prizreni
Gjyqtari kryesor:Ardi Haxhiajdini
Gjyqtari 1 :Hekuran Rugova
Vëzhguesi : Artan Ejupi

E shtunë ora 16:15
Trepça vs Vushtrria Basket
Gjyqtari kryesor:Egezon Maloku
Gjyqtari 1 :Arian Thaqi
Vëzhguesi: Albert Verbiqi

Stobi Flips Superliga U 16

(Zhvillohet më vonë)
Prishtina e Re vs M Junior
Gjyqtari kryesor: Rrezon Korça
Gjyqtari 1 : Arlind Vitija
Vëzhguesi: Bekim Aliu

E diel ora 15:30 Palestra “1 Tetori”
Kerasan Prishtina vs Peja
Gjyqtari kryesor: Genc Vitaku
Gjyqtari 1 : Erzen Haxhani
Vëzhguesi: Mehdi Gashi

E diel ora 10:00
Golden Eagle Ylli vs Ponte Prizreni
Gjyqtari kryesor: Arlind Vitija
Gjyqtari 1 : Rrezon Korça
Vëzhguesi: Driton Blakqorri

E diel ora 12:00
Rahoveci vs Vushtrria Basket
Gjyqtari kryesor: Erzen Haxhani
Gjyqtari 1 : Lorena Haxha
Vëzhguesi : Albert Verbiqi

E diel ora 16:00
Bashkimi vs Trepça
Gjyqtari kryesor: Visar Bunjaku
Gjyqtari 1 : Atdhe Gutaj
Vëzhguesi; Albion Birraj

Stobi Flips U 16 Lindje

E diel ora 13:00
Llapi vs Golden Basket
Gjyqtari kryesor: Faton Deliu
Gjyqtari 1 : Muhamed Maloku
Vëzhguesi : Gëzim Maloku

E premte ora 18:30 ISP
Sigal Prishtina vs Ulpiana
Gjyqtari kryesor:
Gjyqtari 1 :
Vëzhguesi

E shtunë ora 14:00
Drita vs Lipjani
Gjyqtari kryesor: Ardian Rrustemi
Gjyqtari 1 : Molos Morina
Vëzhguesi: Bekim Dugolli

Stobi Flips U 16 Perëndim

E hënë ora 19:00
Mega Sport vs Vëllaznimi
Gjyqtari kryesor: Merdin Perzhella
Gjyqtari 1 : Almir Kryeziu
Vëzhguesi: Albion Biraj

E premte ora 20 : 00
Istogu vs Ylli 04
Gjyqtari kryesor:Ardi Haxhiajdini
Gjyqtari 1 :Lorik Haxhiajdini
Vëzhguesi : Hajradin Zeka

E shtunë ora 10:30
Kalaja vs Kaçaniku
Gjyqtari kryesor: Almir Kryeziu
Gjyqtari 1 : Andi Bytyqi
Vëzhguesi: Emanuel Lleshi

Stobi Flips U 14 Lindje

E diel ora 10:30
Vushtrria Basket – Alba Basket
Gjyqtari kryesor: Anjeza Haziraj
Gjyqtari 1 : Fisnik Trepça
Vëzhguesi: Enes Maxhuni

E shtunë ora 14:00
Lipjani – Trepca
Gjyqtari kryesor: Burim Berisha
Gjyqtari 1 : Mervan Krasniqi
Vëzhguesi: Naim Jashari

E diel ora 11:00
Mitrovica – ISP
Gjyqtari kryesor: Besim Vitaku
Gjyqtari 1 : Arianit Ademi
Vëzhguesi: Sabri Parduzi

E shtunë ora 12:30 ISP
M-Junior – Ulpiana
Gjyqtari kryesor: Molos Pllana
Gjyqtari 1 : Arian Kera
Vëzhguesi : Isa Prebeza

E diel ora 12:15 Palestra ‘1 Tetori’
Kerasan Prishtina – Sigal Prishtina
Gjyqtari kryesor: Arian Kurtalani
Gjyqtari 1 : Deniz Simnica
Vëzhguesi : Mehdi Gashi

E shtunë ora 16:00 Shkolla Profesionale Skenderaj
Prishtina e Re – Sfera
Gjyqtari kryesor: Arian Thaqi
Gjyqtari 1 : Arianit Ademi
Vëzhguesi : Albert Verbiqi

Stobi Flips U 14 Perëndim

E enjte ora 16:30
Junior 06 vs Vellaznimi
Gjyqtari kryesor: Almir Kryeziu
Gjyqtari 1 : Atdhe Gutaj
Vëzhguesi: Kushtrim Çoçaj

E diel ora 10:30
Peja vs Golden Eagle Ylli
Gjyqtari kryesor: Aron Laja
Gjyqtari 1 : Lorik Haxhihajdini
Vëzhguesi : Hajredin Zeka

E shtunë ora 18:00 Shkolla “Lidhja e Prizrenit”
Peja DT vs Istogu
Gjyqtari kryesor: Petrit Emra
Gjyqtari 1 : Ilir Shala
Vëzhguesi : Hajredin Zeka

E diel ora 10:00
Rahoveci vs Kalaja
Gjyqtari kryesor: Erzan Haxhani
Gjyqtari 1 : Lorena Haxha
Vëzhguesi : Albert Verbiqi

Bashkimi vs Ponte Prizreni 2:0

Megasport /pushon

Stobi Flips U 16 Vajzat

E shtunë ora 12:00
Vushtrria Basket vs M Junior
Gjyqtari kryesor: Egzon Maloku
Gjyqtari 1 : Fisnik Trepça
Vëzhguesi : Enes Maxhuni

E diel ora 13:00
Kalaja vs Trepça
Gjyqtari kryesor: Almir Kryeziu
Gjyqtari 1 : Merdin Perzhella
Vëzhguesi : Albion Birraj

E shtunë ora 12:30
United Basketball vs Drita
Gjyqtari kryesor: Ardian Rrustemi
Gjyqtari 1 : Molos Morina
Vëzhguesi : Bekim Dugolli

E premte ora 15:00
Junior 06 vs Kerasan Prishtina
Gjyqtari kryesor: Ardi Haxhiajdini
Gjyqtari 1 : Hekuran Rugova
Vëzhguesi : Kushtrim Çoçaj

Prishtina - Suti Sport (zhvillohet me vone)
Gjyqtari kryesor: Faton Deliu
Gjyqtari 1 : Arian Kera
Vëzhguesi : Mehdi Gashi

Stobi Flips U 14 Vajzat

E shtunë ora 11:30
Peja DT vs Junior 06 (Pejë )
Gjyqtari kryesor: Visar Bunjaku
Gjyqtari 1 : Atdhe Gutaj
Vëzhguesi : Ideal Lajqi

E shtunë ora 13:00
Kastrioti vs Kerasan Prishtina (Pejë)
Gjyqtari kryesor: Visar Bunjaku
Gjyqtari 1 : Atdhe Gutaj
Vëzhguesi : Ideal Lajqi

Stobi Flips U 12 Lindje

E diel ora 13:45 Palestra ‘1 Tetori’
Kerasan Prishtina vs Trepça
Gjyqtari kryesor: Astrit Kasapolli
Gjyqtari 1 : Irma Konjusha
Vëzhguesi : Gazmend Mehmeti

E shtunë ora 11:00 ISP
M Junior vs Vushtrria Basket
Gjyqtari kryesor: Besim Vitaku
Gjyqtari 1 : Lorena Haxha
Vëzhguesi : Sabri Parduzi

Stobi Flips U 12 Perëndim

E diel ora 17:30
Mega Sport vs Rahoveci
Gjyqtari kryesor: Aron Laja
Gjyqtari 1 : Lorik Haxhihajdini
Vëzhguesi : Emanuell Lleshi

E shtunë ora 10:00
Peja DT vs Junior 06
Gjyqtari kryesor: Endrit Basha
Gjyqtari 1 : Jeta Zeka
Vëzhguesi : Allen Idrizaj

E diel ora 10:30
Kalaja vs Istogu
Gjyqtari kryesor: Artur Dauti
Gjyqtari 1 : Hekuran Rugova
Vëzhguesi : Kushtrim Qoqaj

Stobi Flips Liga Unike U 18

E shtunë ora 14:30
Peja DT vs ISP
Gjyqtari kryesor: Ardi Haxhihajdini
Gjyqtari 1 : Lorik Haxhihajdini
Vëzhguesi : Allen Idrizaj

E shtunë ora 15:30 Palestra “Don Bosko”
Reggio Basket Academy vs Ylli 04
Gjyqtari kryesor: Molos Pllana
Gjyqtari 1 : Arian Kera
Vëzhguesi : Isa Prebeza

E diel ora 14:30
Bashkimi vs Sigal Prishtina
Gjyqtari kryesor: Merdin Perzhella
Gjyqtari 1 : Almir Kryeziu
Vëzhguesi : Kushtrim Qoqaj

E shtunë ora 15:00
Gjimnazisti vs Lipjani
Gjyqtari kryesor: Besim Vitaku
Gjyqtari 1 : Yllmir Merovci
Vëzhguesi : Enes Maxhuni