Të shtunën, ora 17:00 Trepça vs AS Prishtina

25.11.2020 SUPERLIGA FEMRAT
25.11.2020 SUPERLIGA FEMRAT
26.11.2020 SUPERLIGA FEMRAT
25.11.2020 LIGA E PARE
25.11.2020 LIGA E PARE
25.11.2020 LIGA E PARE
25.11.2020 LIGA E PARE

TERMINET DHE DELEGIMET E KATEGORIVE TE REJA

Stobi Flips Superliga U 18

E premte ora 13 : 00
Peja vs Rahoveci
Gjyqtari kryesor:Hekuran Rugova
Gjyqtari 1 :Ilir Shala
Vëzhguesi :Muhamet Ahma

E premte ora 16 : 00
Golden Eagle Ylli vs Trepca
Gjyqtari kryesor:Endrit Basha
Gjyqtari 1 :Arian Kera
Vëzhguesi :Naim Jashari

E shtune ora 10 :30
Prishtina e Re vs Vushtrria Basket
Gjyqtari kryesor:Faton Deliu
Gjyqtari 1 :Arian Kurtalani
Vëzhguesi :Naim Jashari

Kerasan Prishtina vs Ponte Prizreni ( zhvillohet më vonë)
Gjyqtari kryesor:Arlind Vitija
Gjyqtari 1 :Artur Dauti
Vëzhguesi :Driton Blakqorri

E diele ora 14 : 00
ISP M Junior vs Vëllaznimi
Gjyqtari kryesor:Egzon Maloku
Gjyqtari 1 :Rezon Korca
Vëzhguesi :Mehdi Gashi

Stobi Flips Liga Unike U 18

E shtune ora 12 : 30
Peja DT vs Bashkimi
Gjyqtari kryesor:Aron Laja
Gjyqtari 1 :Ardi Haxhiajdini
Vëzhguesi :Allen Idrizaj

E shtune ora 16:00 Don Bosko
Reggio Basket Academy vs Gjimnazisti
Gjyqtari kryesor:Molos Morina
Gjyqtari 1 :Xhevahire Hajda
Vëzhguesi :Driton Blakqori

E hene ora 11:30 Pallati Rinse
ISP vs Lipjani
Gjyqtari kryesor:Irma Konjusha
Gjyqtari 1 :Rezon Korqa
Vëzhguesi :Gazmend Mehmeti

E shtune ora 11 : 30
Ylli 04 vs Sigal Prishtina
Gjyqtari kryesor:Petrit Emra
Gjyqtari 1 :Andi Katanolli
Vëzhguesi :Ardian Koshi

Stobi Flips Superliga U 16

E diele ora 10 : 30
Prishtina e Re vs Rahoveci
Gjyqtari kryesor:Irma Konjusha
Gjyqtari 1 :Denis Simnica
Vëzhguesi :Bujar Shemsedini

E premte ora 18 : 00
Golden Eagle Ylli vs Bashkimi
Gjyqtari kryesor:Endrit Basha
Gjyqtari 1 :Arlind Vitija
Vëzhguesi :Naim Jashari

E diele ora 13:30 Pallati Rinse
Kerasan Prishtina vs Trepca
Gjyqtari kryesor:Atdhe Gocaj
Gjyqtari 1 :Endrit Basha
Vëzhguesi :Gazmend Mehemti

E shtune ora 13:30 ISP
M Junior vs Vushtrria Basket
Gjyqtari kryesor:Astrit Kasapolli
Gjyqtari 1 :Molos Morina
Vëzhguesi :Isa Prebreza

E shtune ora 10 : 30
Peja vs Ponte Prizreni
Gjyqtari kryesor:Ardi Haxhidjini
Gjyqtari 1 :Jeta Zeka
Vëzhguesi :Allen Idrizaj

Stobi Flips U 16 Lindje

E diele ora 13 : 00
Llapi vs Sigal Prishtina
Gjyqtari kryesor:Faton Deliu
Gjyqtari 1 :Muhamet Maloku
Vëzhguesi :Gezim Maloku

E diele ora 12 : 00 Pallati Rinise
Golden Basket vs Drita
Gjyqtari kryesor:Molos Pllana
Gjyqtari 1 :Denis Simnica
Vëzhguesi :Mehdi Gashi

E shtune ora 15 : 30
Ulpiana vs Lipjani
Gjyqtari kryesor:Arian Kurtalani
Gjyqtari 1 :Faton Deliu
Vëzhguesi :Bekim Dugolli

Stobi Flips U 16 Perendim

E shtune ora 13 : 00
Mega Sport vs Istogu
Gjyqtari kryesor:Burim Berisha
Gjyqtari 1 :Merdin Perzhella
Vëzhguesi :Albion Biraj

E shtune ora 13 : 00
Vëllaznimi vs Kalaja
Gjyqtari kryesor:Dren Pudarolli
Gjyqtari 1 :Aron Laja
Vëzhguesi :Ideal Lajqi

E diele ora 12 : 00
Ylli 04 vs Kacaniku
Gjyqtari kryesor:Petrit Emra
Gjyqtari 1 :Lorik Haxhiajdini
Vëzhguesi :Ideal Lajqi

Stobi Flips U 16 Vajzat

E shtune ora 13 : 00
Kalaja vs Junior 06
Gjyqtari kryesor:Atdhe Gutaj
Gjyqtari 1 :Almir Kryeziu
Vëzhguesi :Kushtrim Qoqaj

Vushtrria Basket vs Kerasan Prishtina (zhvillohet me vone)
Gjyqtari kryesor:Amar Djekovic
Gjyqtari 1 :Besim Vitaku
Vëzhguesi :Sabri Parduzi

E diele ora 16 : 30 Pallati Rinse
Prishtina vs Drita
Gjyqtari kryesor:Molos Pllana
Gjyqtari 1 :Denis Simnica
Vëzhguesi :Bujar Shemsedini

E diele ora 15 : 30 ISP
M Junior vs Trepca
Gjyqtari kryesor:Irma Konjusha
Gjyqtari 1 :Anjesa Haziraj
Vëzhguesi :Bekim Aliu

Suti Sport vs United Basketball 0:2
Gjyqtari kryesor:
Gjyqtari 1 :
Vëzhguesi :

Stobi Flips U 14 Lindje

E diele ora 15 : 00 Pallati Rinise
Kerasan Prishtina vs Alba Basket
Gjyqtari kryesor:Arian Kera
Gjyqtari 1 :Xhevahire Hajda
Vëzhguesi :Flamur Sadriu

E shtune ora 12 : 30 ISP
M Junior vs Prishtina e Re
Gjyqtari kryesor:Arlind Vitija
Gjyqtari 1 :Arian Kera
Vëzhguesi :Driton Blakqori

E shtune ora 11 : 00
Mitrovica vs Sfera
Gjyqtari kryesor:Besim Vitaku
Gjyqtari 1 :Lorena Haxha
Vëzhguesi :Albert Verbici

E shtune ora 17 : 00
Lipjani vs Sigal Prishtina
Gjyqtari kryesor:Faton Deliu
Gjyqtari 1 :Arian Kurtalani
Vëzhguesi :Bekim Dugolli

E diele ora 10 : 30
Vushtrria Basket vs Ulpiana
Gjyqtari kryesor:Yllmir Merovci
Gjyqtari 1 :Fisnik Trepca
Vëzhguesi :Enes Maxhuni
Trepca vs ISP 0:2

Stobi Flips U 14 Perëndim

E premte ora 15 : 00
Golden Eagle Ylli vs Megasport
Gjyqtari kryesor:Arian Kera
Gjyqtari 1 :Arlind Vitija
Vëzhguesi :Naim Jashari

E shtune ora 12 : 00
Istogu vs Junior 06
Gjyqtari kryesor:Hekuran Rugova
Gjyqtari 1 :Jeta Zeka
Vëzhguesi :Hajradin Zeka

E diele ora 10 : 30
Kalaja vs Peja
Gjyqtari kryesor:Merdin Perzhella
Gjyqtari 1 :Andi Bytyqi
Vëzhguesi :Albion Biraj

Ponte Prizreni vs Peja DT 0:2
Gjyqtari kryesor:
Gjyqtari 1 :
Vëzhguesi :

E shtune ora 14 : 30
Bashkimi vs Rahoveci
Gjyqtari kryesor:Almir Kryeziu
Gjyqtari 1 :Andi Bytyqi
Vëzhguesi :Kushtrim Qoqaj
Vellaznimi /pushon