Të shtunën, ora 17:00 Trepça vs AS Prishtina

25.11.2020 SUPERLIGA FEMRAT
25.11.2020 SUPERLIGA FEMRAT
26.11.2020 SUPERLIGA FEMRAT
25.11.2020 LIGA E PARE
25.11.2020 LIGA E PARE
25.11.2020 LIGA E PARE
25.11.2020 LIGA E PARE

TERMINET DHE DELEGIMET E KATEGORIVE TE REJA

Stobi Flips Superliga U18

E diele ora 15 : 30
ISP M Junior vs Peja
Gjyqtari kryesor:Burim Berisha
Gjyqtari 1 :Faton Deliu
Vëzhguesi :Bekim Aliu

E diele ora 18 : 00
Vëllaznimi vs Marigona Hill
Gjyqtari kryesor:Hekuran Rugova
Gjyqtari 1 :Lorik Haxhiajdini
Vëzhguesi :Ideal Lajqi

E shtune ora 13 : 00
Ponte Prizreni vs Prishtina e Re
Gjyqtari kryesor:Artur Dauti
Gjyqtari 1 :Petrit Emra
Vëzhguesi :Kushtim Qoqaj

E diele ora 10 : 15
Vushtrria Basket vs Golden Eagle Ylli
Gjyqtari kryesor:Egzon Maloku
Gjyqtari 1 :Yllmir Merovci
Vëzhguesi :Sabri Parduzi

E diele ora 11 : 00
Trepça vs Rahoveci
Gjyqtari kryesor:Besim Vitaku
Gjyqtari 1 :Lorena Haxha
Vëzhguesi :Albert Verbici

Stobi Flips Liga Unike U 18

E shtune ora 17 : 00
Ylli 04 vs Peja DT
Gjyqtari kryesor:Lorik Haxhiajdini
Gjyqtari 1 :Ilir Shala
Vëzhguesi :Vllaznim Raci

E diele ora 12 : 30
ISP Sigal Prishtina VS ISP
Gjyqtari kryesor:Faton Deliu
Gjyqtari 1 :Arian Kera
Vëzhguesi :Driton Blakqori

E hene ora 19 : 30
Lipjani VS Reggio Basket Academy
Gjyqtari kryesor:Arlind Vitija
Gjyqtari 1 :Arian Kera
Vëzhguesi :Driton Blakqori

E shtune ora 19 : 00
Gjimnazisti vs Bashkimi
Gjyqtari kryesor:Besim Vitkau
Gjyqtari 1 :Fisnik Trepca
Vëzhguesi :Sabri Parduzi

Stobi Flips Superliga U 16

E diele ora 14 : 00
Peja vs Prishtina e Re
Gjyqtari kryesor:Ardi HAXHIAJDINI
Gjyqtari 1 :Jeta Zeka
Vëzhguesi :Muhamet Ahma

E diele ora 17 : 30
Ponte Prizreni vs M Junior
Gjyqtari kryesor:Atdhe Gutaj
Gjyqtari 1 :Almir Kryeziu
Vëzhguesi :Albion Biraj

E shtune ora 10 : 15
Vushtrria Basket vs Marigona Hill
Gjyqtari kryesor:Erzen Haxhani
Gjyqtari 1 :Arian Thaci
Vëzhguesi :Enes Maxhuni

E shtune ora 11 : 30
Trepça vs Golden Eagle Ylli
Gjyqtari kryesor:Yllmir Merovci
Gjyqtari 1 :Lorena Haxha
Vëzhguesi :Albert Verbici

E diele ora 19 : 00
Bashkimi vs Rahoveci
Gjyqtari kryesor:Almir Kryeziu
Gjyqtari 1 :Andi Bytyqi
Vëzhguesi :Albion Biraj

Stobi Flips Liga U 16 Lindje

E diele ora 17 : 30
Ulpiana vs Llapi
Gjyqtari kryesor:Molos Morina
Gjyqtari 1 :Mervan Krasniqi
Vëzhguesi :Bekim Dugolli

E diele ora 14 : 00
Lipjani vs Golden Basket
Gjyqtari kryesor:Molos Morina
Gjyqtari 1 :Mervan Krasniqi
Vëzhguesi :Bekim Dugolli

E shtune ora 15 : 00
Drita vs Sigal Prishtina
Gjyqtari kryesor:Anjesa Haziraj
Gjyqtari 1 :Xhevahire Hajda
Vëzhguesi :Ergin Sherifi

Stobi Flips Liga U 16 Perëndim

E diele ora 12 : 00
Ylli 04 vs Megasport
Gjyqtari kryesor:Ilir Shala
Gjyqtari 1 :Lorik Haxhijdini
Vëzhguesi :Ideal Lajqi

E shtune ora 15 : 00 Ferizaj
Kaçaniku vs Vëllaznimi
Gjyqtari kryesor:Irima Konjusha
Gjyqtari 1 :Astrit Kasapolli
Vëzhguesi :Naim jashari

E diele ora 10 : 30
Kalaja vs Istogu
Gjyqtari kryesor:Atdhe Gutaj
Gjyqtari 1 :Almir Kryeziu
Vëzhguesi :Kushtrim Qoqaj

Stobi Flips Liga U 16 Vajzat

E shtune ora 10:00
Trepça vs Prishtina
Gjyqtari kryesor:Yllmir Merovci
Gjyqtari 1 :Fisnik Trepca
Vëzhguesi :Enes Maxhuni

E shtune ora 13:00
Drita vs Vushtrria Basket
Gjyqtari kryesor:Anjesa Haziraj
Gjyqtari 1 :Xhevahire Hajda
Vëzhguesi :Ergin Sherifi

E shtune ora 18:00 ISP
Marigona Hill vs Kalaja
Gjyqtari kryesor:Arlind Vitija
Gjyqtari 1 :Arian Kera
Vëzhguesi :Bekim Dugolli

E diele ora 16:00
Junior 06 vs United Basketball
Gjyqtari kryesor:Almir Kryeziu
Gjyqtari 1 :Andi Bytyqi
Vëzhguesi :Albion Biraj

Suti Sport vs M Junior 0:2

Stobi Flips U 14 Lindje

Alba Basket vs Trepca 2:0

E shtune ora 20:00 ISP
ISP vs Vushtrria Basket
Gjyqtari kryesor:Anjesa Haziraj
Gjyqtari 1 :Xhevahire Hajda
Vëzhguesi :Mehdi Gashi

E shtune ora 12:00 , Lipjan
Ulpiana vs Lipjani
Gjyqtari kryesor:Muhamet Maloku
Gjyqtari 1 :Arian Kera
Vëzhguesi :Bujar Shemsedini

E diele ora 11:00 ISP
Sigal Prishtina vs Mitrovica
Gjyqtari kryesor:Fisnik Trepca
Gjyqtari 1 :Muhamet Maloku
Vëzhguesi : Isa Prebreza

E diele ora 12:30
Sfera vs M Junior
Gjyqtari kryesor:Arian Thaci
Gjyqtari 1 :Arijanit Ademi
Vëzhguesi :

E diele ora 10:00 Pallati I Rinise
Prishtina e Re vs Marigona Hill
Gjyqtari kryesor:Muhamet Maloku
Gjyqtari 1 :Fisnik Trepca
Vëzhguesi :Isa Prebreza

Stobi Flips U 14 Perëndim
Rahoveci vs Ponte Prizreni 2:0

E diele ora 10:30
Peja DT vs Kalaja
Gjyqtari kryesor:Ardi Haxhiadjini
Gjyqtari 1 :Blend Spahija
Vëzhguesi :Muhamet Ahma

E diele ora 12:30
Peja vs Istogu
Gjyqtari kryesor:Ardi Haxhijidni
Gjyqtari 1 :Blend Spahija
Vëzhguesi : Hajradin Zeka

E diele ora 14:30
Junior 06 vs Golden Eagle Ylli
Gjyqtari kryesor:Almir Kryeziu
Gjyqtari 1 :Andi Bytyqi
Vëzhguesi :Albion Biraj

E diele ora 13:00
Megasport vs Vëllaznimi
Gjyqtari kryesor:Almr Kryeziu
Gjyqtari 1 :Andi Bytyqi
Vëzhguesi :Kushtrim Qoqaj

Bashkimi /pushon