TERMINET DHE DELEGIMET E KATEGORIVE TE REJA Stobi Flips Superliga U 18

E diele ora 12 : 30
Peja vs Golden Eagle Ylli
Gjyqtari kryesorë:Artur Dauti
Gjyqtari 1 :Petrit Emra
Vëzhguesi:Muhamet Ahma

E shtune ora 13 : 00 , Pallati Rinise
Prishtina e Re vs Rahoveci
Gjyqtari kryesorë:Aron Laja
Gjyqtari 1 :Arian Kera
Vëzhguesi:Bekim Dugolli

E shtune ora 15 :30 Pallati Rinise
Kerasan Prishtina vs Trepça
Gjyqtari kryesorë:Burim Berisha
Gjyqtari 1 :Irma Konjusha
Vëzhguesi:Bekim Dugolli

E shtune ora 17 : 00 ISP
M Junior vs Vushtrria Basket
Gjyqtari kryesorë:Erzen Haxhani
Gjyqtari 1 :Besim Vitaku
Vëzhguesi:Naim Jashari

E diele ora 12 : 00
Vëllaznimi vs Ponte Prizreni
Gjyqtari kryesorë:Hekuran Rugova
Gjyqtari 1 :Lorik Haxhiajdini
Vëzhguesi:Ardian Koshi
Stobi Flips Superliga U 16

E shtune ora 12 : 00 Pallati Rinse
Prishtina e Re vs Golden Eagle Ylli
Gjyqtari kryesorë:Molos Morina
Gjyqtari 1 :Molos Pllana
Vëzhguesi:Driton Blakqori

E shtune ora 17 : 00 Pallati Rinse
Kerasan Prishtina vs Rahoveci
Gjyqtari kryesorë:Aron Laja
Gjyqtari 1 :Arian Kera
Vëzhguesi:Driton Blakqori

E shtune ora 18 : 30 ISP
M Junior vs Bashkimi
Gjyqtari kryesorë:Erzen Haxhani
Gjyqtari 1 :Besim Vitaku
Vëzhguesi:Mehdi Gashi

E diele ora 11 : 00
Peja vs Trepca
Gjyqtari kryesorë:Ardi Haxhiajdini
Gjyqtari 1 :Ilir Shala
Vëzhguesi:Muhamet Ahma

E diele ora 19 : 00
Ponte Prizreni vs Vushtrria Basket
Gjyqtari kryesorë:Merdin Perzhella
Gjyqtari 1 :Jeta Zeka
Vëzhguesi:Kushtrim Qoqaj
Stobi Flips U 16 Vajzat

E diele ora 12 : 30
Vushtrria Basket vs United Basketball
Gjyqtari kryesorë:Egzon Maloku
Gjyqtari 1 :Yllmir Merovci
Vëzhguesi:Sabri Parduzi

E diele ora 12 : 00 Pallati Rinse
Prishtina vs Junior 06
Gjyqtari kryesorë:Denis Simnica
Gjyqtari 1 :Fisnik Trepca
Vëzhguesi:Gazmend Memeti

E diele ora 14 : 00 ISP
M Junior vs Kerasan Prishtina
Gjyqtari kryesorë:Genc Vitaku
Gjyqtari 1 :Arian Kera
Vëzhguesi:Gazmend Memeti

E diele ora 12 : 30
Trepça vs Drita
Gjyqtari kryesorë:Arian Thaci
Gjyqtari 1 :Lorena Haxha
Vëzhguesi:Albert Verbic

E diele ora 10 : 30 Sezai Surroi
Suti Sport vs Kalaja
Gjyqtari kryesorë:Atdhe Gutaj
Gjyqtari 1 :Andi Bytyqi
Vëzhguesi:Albion Biraj

Stobi Flips U 14 Lindje

E diele ora 15 : 30 ISP
M Junior vs Alba Basket
Gjyqtari kryesorë:Molos Morina
Gjyqtari 1 :Fisnik Trepca
Vëzhguesi:Driton Blakqori

E diele ora 11 : 00
Mitrovica vs Kerasan Prishtina
Gjyqtari kryesorë:Arian Thaci
Gjyqtari 1 :Erzen Haxhani
Vëzhguesi:Albert Verbic

E shtune ora 12 : 00
Lipjani vs Prishtina e Re
Gjyqtari kryesorë:Rezon Korca
Gjyqtari 1 :Anjesa Haziraj
Vëzhguesi:Naim Jashari

E diele ora 11 : 00
Vushtrria Basket vs Sfera
Gjyqtari kryesorë:Egzon Maloku
Gjyqtari 1 :Yllmir Merovci
Vëzhguesi:Sabri Parduzi

Trepca vs Sigal Prishtina 0:2
Gjyqtari kryesorë:
Gjyqtari 1 :
Vëzhguesi:

E diele ora 11 : 00 ISP
Isp vs Ulpiana
Gjyqtari kryesorë:Arlind Vitija
Gjyqtari 1 :Anjesa Haziraj
Vëzhguesi:Naim Jashari

Stobi Flips U 14 Perendim
E shtune ora 15 : 30
Istogu vs Vëllaznimi
Gjyqtari kryesorë:Artur Dauti
Gjyqtari 1 :Lorik Haxhiajdini
Vëzhguesi:Hajradin Zeka

E shtune ora 10 : 30
Kalaja vs Megasport
Gjyqtari kryesorëAlmir Kryeziu :
Gjyqtari 1 :Atdhe Gutaj
Vëzhguesi:Kushtrim Qoqaj

Ponte Prizreni vs Junior 06 0 : 2
Gjyqtari kryesorë:
Gjyqtari 1 :
Vëzhguesi:

E shtune ora 14 : 00
Bashkimi vs Peja
Gjyqtari kryesorë:Merdin Perzhella
Gjyqtari 1 :Andi Byytyqi
Vëzhguesi:Albion Biraj

E diele ora 12 : 00
Rahoveci vs Peja DT
Gjyqtari kryesorë:Visar Bunjaku
Gjyqtari 1 :Jeta Zeka
Vëzhguesi:Artan Ejupi

Golden Eagle Ylli /pushon