TERMINET DHE DELEGIMET KATEGORIT E REJA XHIROJA I

Stobi Flips Superliga U 18 Xhiroja I

E diele ora 11 : 30 ISP Kerasan Prishtina – Borea
Gjyqtari kryesorë : Dardan Maxhuni
Gjyqtari 1 :Faton Deliu
Vëzhguesi :Driton Blakqori

E shtune ora 10 : 30 Prshtina Re – Trepca
Gjyqtari kryesorë : Atdhe Gocaj
Gjyqtari 1 :Rrezon Korca
Vëzhguesi :Bekim Aliu

E shtune ora 16 : 00 Ponte Prizreni – M Junior
Gjyqtari kryesorë : Ardi Haxhiajdini
Gjyqtari 1 :Almir Kryeziu
Vëzhguesi :Kushtrim Qoqaj

E shtune ora 18 : 00 Vellaznimi – Golden Eagle Ylli
Gjyqtari kryesorë : Albert Cakaj
Gjyqtari 1 :Petrit Emra
Vëzhguesi :Vllaznim Rraci

E diele ora 19 : 00 Bashkimi – Vushtrria Basket
Gjyqtari kryesorë : Ardi Haxhiajdini
Gjyqtari 1 :Visar Bunjaku
Vëzhguesi :Muhamed Ahma


Stobi Flips Liga Unike U 18 Xhiroja I

Ylli04/Pushon

E shtune ora 12 : 00 AS Kastrioti – Lipjani
Gjyqtari kryesorë : Erzen Haxhani
Gjyqtari 1 :Besim Vitaku
Vëzhguesi :Sabri Parduzi

E shtune ora 13 : 00 1 Tetori Golden Basket – Drita
Gjyqtari kryesorë : Ardian Rrustemi
Gjyqtari 1 :Irma Konjusha
Vëzhguesi :Bekim Dugolli

E shtune ora 11 : 00, Rahovec Vitija – Rahoveci
Gjyqtari kryesorë : Almir Kryeziu
Gjyqtari 1 :Merdin Perzhella
Vëzhguesi :Kushtrim Qoqaj


E shtune ora 12 : 30 ISP Z Mobile – Penza
Gjyqtari kryesorë : Atdhe Goqaj
Gjyqtari 1 :Xheva Hajda
Vëzhguesi :Isa Prepreza

Stobi Flips Superliga U 16 Xhiroja I


E diele ora 10 : 00 ISP Kerasan Prishtina – Prishtina Re
Gjyqtari kryesorë : Faton Deliu
Gjyqtari 1 :Genc Vitaku
Vëzhguesi :Driton Blakqori

E Diele ora 15 : 00 ISP M Junior – Borea
Gjyqtari kryesorë : Xhelal Mumini
Gjyqtari 1 :Molos Morina
Vëzhguesi :Sabri Parduzi

E Shtune ora 12 : 30 Vushtrria Basket – Ponte Prizreni
Gjyqtari kryesorë : Arian Thaci
Gjyqtari 1 :Arianit Istrefi
Vëzhguesi :Muhamed Munishi

E shtune ora 11 : 00 Trepca – Golden Eagle Ylli
Gjyqtari kryesorë : Artan Gashi
Gjyqtari 1 :Lorena Haxha
Vëzhguesi :Albert Verbici

E diele ora 13 : 00 Istogu – Vëllaznimi
Gjyqtari kryesorë : Blend Spahija
Gjyqtari 1 :Aron Laja
Vëzhguesi :Mahir Spahija


Liga Unike U 16 Xhiroja I

E shtune ora 11 : 00 ISP Z Mobile Prishtina - Gjimnazisti
Gjyqtari kryesorë : Atdhe Goqaj
Gjyqtari 1 :Xhevahire Hajda
Vëzhguesi :Gazmend Mehmeti

E diele ora 12 : 15 Drita – Bashkimi
Gjyqtari kryesorë : Molos Pllana
Gjyqtari 1 :Arian Kurtalani
Vëzhguesi :Ergin Sherifi


E diele ora 15 : 00 Lipjani- Penza
Gjyqtari kryesorë : Genc Vitaku
Gjyqtari 1 :Faton Deliu
Vëzhguesi :Isa Prepreza

E shtune ora 12 : 00, LIPJAN Kacaniku – Megasporti
Gjyqtari kryesorë : Lorik Ratkoceri
Gjyqtari 1 :Arlind Vitija
Vëzhguesi :Mehdi Gashi

E diele ora 12 : 00, Ylli 04 – Rahoveci
Gjyqtari kryesorë : Anjesa Haziraj
Gjyqtari 1 :Urim Morina
Vezhguesi :Ardian Koshi