Të shtunën, ora 17:00 Trepça vs AS Prishtina

02.12.2020 SUPERLIGA
02.12.2020 SUPERLIGA FEMRAT

TERMINET DHE DELEGIMET SUPERLIGA XHIROJA XXV

E premte, 17:00
PONTE PRIZRENI vs GOLDEN EAGLE YLLI
Gjyqtari kryesor:Ngadhnjim Shabani
Gjyqtari 1 :Xhavit Beqiri
Gjyqtari 2 :Arian Thaci
Vëzhguesi :Nexhdet Hoxha

E premte, 19:00
SIGAL PRISHTINA vs TREPÇA
Gjyqtari kryesor:Elldin Uglari
Gjyqtari 1 :Genc Vitaku
Gjyqtari 2 :Egzon Maloku
Vëzhguesi :Mehdi Gashi

E shtunë, 17:00
FERONIKELI vs LIPJANI
Gjyqtari kryesor:Amar Djekovic
Gjyqtari 1 :Visar Bunjaku
Gjyqtari 2 :Endrit Basha
Vëzhguesi :Muhamet Ahma

E shtunë, 19:00
PEJA vs BASHKIMI
Gjyqtari kryesor:Xhelal Mumini
Gjyqtari 1 :Atdhe Goqaj
Gjyqtari 2 :Ardian Rrustemi
Vëzhguesi :Vllaznim Rraci