Të shtunën, ora 17:00 Trepça vs AS Prishtina

28.11.2020 SUPERLIGA FEMRAT
28.11.2020 SUPERLIGA FEMRAT
28.11.2020 SUPERLIGA FEMRAT
28.11.2020 LIGA E PARE
28.11.2020 LIGA E PARE
28.11.2020 LIGA E PARE
29.11.2020 LIGA E PARE

Trepça – Bashkimi, ndeshja më interesante e xhiros së XIX

  • Trepça – Bashkimi, ndeshja më interesante e xhiros së XIX
  • Trepça – Bashkimi, ndeshja më interesante e xhiros së XIX
18 Shkurt 2016

Trepça – Bashkimi është ndeshja më interesante e xhiros së XIX e Superligës së Kosovës në basketboll. Ky takim me marrëveshje të zyrtarëve të të dyja ekipeve do të zhvillohet të premten me fillim nga ora 19:00 në palestrën e sportit “Sezai Surroi” në Prizren.

Edhe një tjetër ndeshje do të luhet të premten e ajo është Kerasan Prishtina – Sigal Prishtina, që do të zhvillohet duke filluar nga ora 18:00 në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në kryeqytet.

Ndërkaq të shtunën në program është ballafaqimi në mes Pejës dhe Golden Eagle Yllit që do të luhet në “Karagaçi” me fillim nga ora 18:00.