Të shtunën, ora 17:00 Trepça vs AS Prishtina

25.11.2020 SUPERLIGA FEMRAT
25.11.2020 SUPERLIGA FEMRAT
26.11.2020 SUPERLIGA FEMRAT
25.11.2020 LIGA E PARE
25.11.2020 LIGA E PARE
25.11.2020 LIGA E PARE
25.11.2020 LIGA E PARE

TERMINET DHE DELEGIMET KATEGORIT E REJA


Stobi Flips Superliga U18

E shtune ora 13:00
Peja vs Trepca
Gjyqtari kryesor:Artur Dauti
Gjyqtari 1 :Aron Laja
Vëzhguesi ;Allen Idrizaj

E diel ora 11:00
Rahoveci vs Vushtrria Basket
Gjyqtari kryesor:Hekuran Rugova
Gjyqtari 1 :Blend Spahija
Vëzhguesi ;Arta Ejupi

E shtune ora 13:00
Golden Eagle Ylli vs Ponte Prizren
Gjyqtari kryesor:Irma Konjusha
Gjyqtari 1 :Arian Kera
Vëzhguesi ;Naim Jashari

E diel ora 10:00
Pallati I Rinise Prishtina e Re vs Vëllaznimi
Gjyqtari kryesor:Rezon Korqa
Gjyqtari 1 :Anjesa Haziraj
Vëzhguesi ;Bekim Dugolli

E diel ora 14:30
Pallati I Rinise Marigona Hill vs M Junior
Gjyqtari kryesor:Atdhe Gocaj
Gjyqtari 1 :Arian Kera
Vëzhguesi ;Isa Prebreza

Stobi Flips Liga Unike U18

E shtune ora 10:30
Peja DT vs Gjimnazisti
Gjyqtari kryesor:Ardi Haxhiajdini
Gjyqtari 1 :Andi Katanolli
Vëzhguesi ;Muhamet Ahma

E diel ora 19:00
Bashkimi vs Lipjani
Gjyqtari kryesor:Petrit Emra
Gjyqtari 1 :Lorik Haxhiadjini
Vëzhguesi ;Hajradin Zeka

E shtune ora 15:00
Don Bosko Reggio Basket Academy vs Sigal Prishtina
Gjyqtari kryesor:Molos Morina
Gjyqtari 1 :Xhevahire Hajda
Vëzhguesi ;Gazmend Mehemti

E diele ora 12:30
Pallati Rinise ISP vs Ylli 04
Gjyqtari kryesor:Mervan Krasniqi
Gjyqtari 1 :Denis Simnica
Vëzhguesi ;Gazmend Mehemti

Stobi Flips Superliga U16

E diele ora 11:30
Pallati I Rinise Prishtina e Re vs Bashkimi
Gjyqtari kryesor:Atdhe Gocaj
Gjyqtari 1 :Xhevahire Hajda
Vëzhguesi ;Isa Prebreza

E shtune ora 11:00
Rahoveci vs Trepca
Gjyqtari kryesor:Hekuran Rugova
Gjyqtari 1 :Ilir Shala
Vëzhguesi ;Kushtrim Qoqaj

E shtune ora 10:00
Golden Eagle Ylli vs Vushtrria Basket
Gjyqtari kryesor:Atdhe Gutaj
Gjyqtari 1 :Almir Kryeziu
Vëzhguesi ;Naim Jashari

E diele ora 16:00
Pallati I Rinise Marigona Hill vs Ponte Prizreni
Gjyqtari kryesor:Faton Deliu
Gjyqtari 1 :Denis Simnica
Vëzhguesi ;Bekim Aliu

E shtune ora 13:00
ISP M Junior vs Peja
Gjyqtari kryesor:Egzon Maloku
Gjyqtari 1 :Yllmir Merovci
Vëzhguesi ;Bekim Dugolli

Stobi Flips Liga U16 Lindje

E diele ora 13:00
Llapi vs Drita
Gjyqtari kryesor:Arlindi Vitija
Gjyqtari 1 :Rezon Korca
Vëzhguesi :Mehdi Gashi

E shtune ora 11:00
ISP Sigal Prishtina vs Lipjani
Gjyqtari kryesor:Arian Kera
Gjyqtari 1 :Muhamet Maloku
Vëzhguesi :Bujar Shemsedini

E diele ora 21 : 00
ISP Golden Basket vs Ulpiana
Gjyqtari kryesor:Rezon Korca
Gjyqtari 1 :Arlind Vitija
Vëzhguesi :Mehdi Gashi

Stobi Flips Liga U 16 Perëndim

E shtune ora 13:00
Mega Sport vs Kalaja
Gjyqtari kryesor:Andi Bytyqi
Gjyqtari 1 :Medin Perzhella
Vëzhguesi :Kushtrim Qoqaj

E shtune ora 12:00
Istogu vs Kaqaniku
Gjyqtari kryesor:Ardi Haxhiajdini
Gjyqtari 1 :Jeta Zeka
Vëzhguesi :Hajradin Zeka

E shtune ora 19:00
Vëllaznimi vs Ylli 04
Gjyqtari kryesor:Endrit Basha
Gjyqtari 1 :Ilir Shala
Vëzhguesi :Ideal Lajqi

Stobi Flips Liga U 16 Vajzat

E premte ora 15:30
United Basketball vs Marigona Hill
Gjyqtari kryesor:Arlind Vitija
Gjyqtari 1 :Irma Konjusha
Vëzhguesi :Gazmend Mehmeti

E shtune ora 10:30
Kalaja vs Drita
Gjyqtari kryesor:Merdin Perzhella
Gjyqtari 1 :Andi Bytyqi
Vëzhguesi :Azem Hoxhaj

E diele ora 11:15
Vushtrria Basket vs Trepca
Gjyqtari kryesor:Erzem Hxhani
Gjyqtari 1 :Yllmir Merovci
Vëzhguesi :Enes Haxhani

E diele ora 14 : 00
ISP Prishtina vs M Junior
Gjyqtari kryesor:Molos Morina
Gjyqtari 1 :Denis Simnica
Vëzhguesi :Bujar Shemsedini

Suti Sport vs Junior 06 0:2
Gjyqtari kryesor:
Gjyqtari 1 :
Vëzhguesi :

FINAL FOUR U 12 , ( Obiliq )

E shtune ora 11 : 00
Trepca - Megasport
Gjyqtari kryesor :Arian Thaci
Gjyqtari 1 :Fisnik Trrepca
Vëzhguesi:Albert Verbici

E shtune ora 12:30
Marigona Hill – M Junior
Gjyqtari kryesor :Arian Thaci
Gjyqtari 1 :Fisnik Trepca
Vëzhguesi:Albert Verbici

FINAL FOUR U 14 ( Obiliq)

E shtune ora 14:00
Marigona Hill vs Mitrovica
Gjyqtari kryesor :Faton Deliu
Gjyqtari 1 :Arian Kurtalani
Vëzhguesi:Ergin Sherifi


E shtune ora 15 : 30
Bashkimi vs M Junior
Gjyqtari kryesor :Arian Kurtalani
Gjyqtari 1 :Faton Deliu
Vëzhguesi:Ergin SHerifi


E diele ora 10 : 00 Ndeshja finale U 12

E diele ora 12:00 Ndeshja finale U 14