Të shtunën, ora 17:00 Trepça vs AS Prishtina

02.12.2020 SUPERLIGA
02.12.2020 SUPERLIGA FEMRAT

TERMINET DHE DELEGIMET KATEGORIT E REJA


Stobi Flips Superliga U18

E diele ora 11 : 00
ISP Marigona Hill vs Peja
Gjyqtari kryesor: Genc Vitaku
Gjyqtari 1 : Arian Kera
Vëzhguesi : Mehdi Gashi

E shtune ora 18 : 00
ISP M Junior vs Prishtina e Re
Gjyqtari kryesor: Aron Laja
Gjyqtari 1 : Petrit Emra
Vëzhguesi : Gezim Maloku

E hënë ora 12 : 30
Vëllaznimi vs Golden Eagle Ylli
Gjyqtari kryesor: Endrit Basha
Gjyqtari 1 : Lorik Haxhihajdini
Vëzhguesi : Hajredin Zeka

E diele ora 14 : 30
Ponte Prizreni vs Rahoveci
Gjyqtari kryesor: Merdin Perzhella
Gjyqtari 1 : Andi Bytyqi
Vëzhguesi : Kushtrim Qoqaj

E diele ora 19 : 00
Vushtrria Basket vs Trepca
Gjyqtari kryesor: Xhavit Beqiri
Gjyqtari 1 : Egzon Maloku
Vëzhguesi : Sabri Parduzi


Stobi Flips Liga Unike U18

E diele ora 14 : 00 ,
1 Tetori ISP vs Peja DT
Gjyqtari kryesor: Arian Kurtalani
Gjyqtari 1 : Xhevahire Hajda
Vëzhguesi : Mehdi Gashi

E diele ora 11 : 00
Ylli 04 vs Reggio Basket Academy
Gjyqtari kryesor: Blend Spahija
Gjyqtari 1 : Andi Katanolli
Vëzhguesi : Ideal Lajqi

E diele ora 12:30
ISP Sigal Prishtina vs Bashkimi
Gjyqtari kryesor: Artur Dauti
Gjyqtari 1 : Fisnik Treça
Vëzhguesi : Isa Prebreza

Lipjani vs Gjimnazisti 0:2
Gjyqtari kryesor:
Gjyqtari 1 :
Vëzhguesi :

Stobi Flips Superliga U 16

E diele ora 12 : 15
Pallati Rinise M Junior vs Prishtina e Re
Gjyqtari kryesor: Arlind Vitija
Gjyqtari 1 : Deniz Simnica
Vëzhguesi : Bujar Shemsedini

E diele ora 11 : 00
Peja vs Marigona Hill
Gjyqtari kryesor: Dren Pudarolli
Gjyqtari 1 : Endrit Basha
Vëzhguesi : Allen Idrizaj

E diele ora 13 : 00
Ponte Prizreni vs Golden Eagle Ylli
Gjyqtari kryesor: Atdhe Gutaj
Gjyqtari 1 : Almir Kryeziu
Vëzhguesi : Albion Biraj

E premte ora 12 : 00
Vushtrria Basket vs Rahoveci
Gjyqtari kryesor: Besim Vitaku
Gjyqtari 1 : Yllmir Merovci
Vëzhguesi : Mehmet Xhemajli

E diele ora 11 : 30
Trepça vs Bashkimi
Gjyqtari kryesor: Erzen Haxhani
Gjyqtari 1 : Lorena Haxha
Vëzhguesi : Albert Verbiqi

Stobi Flips U 16 Lindje

E hënë
Golden Basket vs Llapi
Gjyqtari kryesor: Irma Konjusha
Gjyqtari 1 : Rrezon Korqa
Vëzhguesi : Gazmend Mehmeti

E diele ora 14 : 30
Ulpiana vs Sigal Prishtina
Gjyqtari kryesor: Mervan Krasniqi
Gjyqtari 1 : Muhamed Maloku
Vëzhguesi : Bekim Dugolli

E diele ora 11 : 30
Lipjani vs Drita
Gjyqtari kryesor: Muhamed Maloku
Gjyqtari 1 : Mervan Krasniqi
Vëzhguesi : Bekim Dugolli

Stobi Flips U 16 Perëndim

E hënë ora 11 : 00
Vëllaznimi vs Megasport
Gjyqtari kryesor: Ardi Haxhihajdini
Gjyqtari 1 : Jeta Zeka
Vëzhguesi : Hajredin Zeka

E diele ora 12 : 30
Ylli 04 vs Istogu
Gjyqtari kryesor: Blend Spahija
Gjyqtari 1 : Andi Katanolli
Vëzhguesi : Ideal Lajqi

E diele ora 11 : 00
Ferizaj Kaçaniku vs Kalaja
Gjyqtari kryesor: Molos Pllana
Gjyqtari 1 : Molos Morina
Vëzhguesi : Naim Jashari

Stobi Flips U 14 Lindje

E diele ora 11 : 15
Pallati Rinise Prishtina e Re vs Alba Basket
Gjyqtari kryesor: Arian Kurtalani
Gjyqtari 1 : Xhevahire Hajda
Vëzhguesi : Isa Prebreza

E premte ora 17 : 00
ISP Marigona Hill vs Sfera
Gjyqtari kryesor: Rrezon Korqa
Gjyqtari 1 : Xhevahire Hajda
Vëzhguesi : Bekim Dugolli

E diele ora 17 : 00
ISP M-Junior vs Sigal Prishtina
Gjyqtari kryesor: Molos Morina
Gjyqtari 1 : Molos Pllana
Vëzhguesi : Bekim Aliu

E diele ora 10 : 00
Mitrovica vs Ulpiana
Gjyqtari kryesor: Besim Vitaku
Gjyqtari 1 : Yllmir Merovci
Vëzhguesi : Enes Maxhuni

E diele ora 13 : 00
Lipjani vs ISP
Gjyqtari kryesor: Mervan Krasniqi
Gjyqtari 1 : Muhamed Maloku
Vëzhguesi : Bekim Dugolli

Vushtrria Basket vs Trepca 2:0

Stobi Flips U 14 Perëndim

E diele ora 18 : 00
Vellaznimi vs Junior 06
Gjyqtari kryesor: Ilir Shala
Gjyqtari 1 : Lorik Haxhihajdini
Vëzhguesi : Ideal Lajqi

E premte ora 17 : 00
Golden Eagle Ylli vs Peja
Gjyqtari kryesor: Almir Kryeziu
Gjyqtari 1 : Merdin Perzhella
Vëzhguesi : Kushtrim Qoqaj

E enjte ora 14 : 00
Istogu vs Peja DT
Gjyqtari kryesor:Endrit Basha
Gjyqtari 1 :Ilir Shala
Vëzhguesi :Hajradin Zeka

E diele ora 10:30
Kalaja VS Rahoveci
Gjyqtari kryesor: Merdin Perzhella
Gjyqtari 1 : Almir Kryeziu
Vëzhguesi : Albion Biraj

Ponte Prizreni vs Bashkimi 0:2
Gjyqtari kryesor:
Gjyqtari 1 ;

Megasport /pushon

Stobi Flips U 12 Lindje

E premte ora 18 : 30
ISP Marigona Hill vs Trepca
Gjyqtari kryesor: Atdhe Goqaj
Gjyqtari 1 : Arlind Vitija
Vëzhguesi : Mehdi Gashi

E diele ora 14 : 00
ISP M Junior vs Vushtrria Basket
Gjyqtari kryesor: Artur Dauti
Gjyqtari 1 : Fisnik Trepça
Vëzhguesi : Bekim Aliu

Stobi Flips U12 Perëndim

E premte ora 15 : 30
Mega Sport vs Peja DT
Gjyqtari kryesor: Jeta Zeka
Gjyqtari 1 : Andi Katanolli
Vëzhguesi : Hajredin Zeka

E diele ora 10 : 00
Rahoveci vs Kalaja
Gjyqtari kryesor: Aron Laja
Gjyqtari 1 : Hekuran Rugova
Vëzhguesi : Artan Ejupi

E diele ora 17 : 30
Junior 06 vs Istogu
Gjyqtari kryesor: Atdhe Gutaj
Gjyqtari 1 : Merdin Perzhella
Vëzhguesi : Azem Hoxhaj

Stobi Flips U 16 Vajzat

E diele ora 18 : 30
M Junior vs Vushtrria Basket
Gjyqtari kryesor: Irma Konjusha
Gjyqtari 1 : Deniz Simnica
Vëzhguesi : Bujar Shemsedini

E hënë ora 13 : 00
Trepça vs Kalaja
Gjyqtari kryesor: Besim Vitaku
Gjyqtari 1 : Lorena Haxha
Vëzhguesi : Albert Verbiqi

E diele ora 17 : 00
Drita vs United Basketball
Gjyqtari kryesor: Ardian Rrustemi
Gjyqtari 1 : Anjeza Haziraj
Vëzhguesi : Gazmend Mehmeti

E diele ora 15 : 00
ISP Marigona Hill vs Junior 06
Gjyqtari kryesor: Arlind Vitija
Gjyqtari 1 : Rrezon Korqa
Vëzhguesi : Bekim Aliu

Suti Sport vs Prishtina 0:2

VREJTJE :