02/03/2024 LIGA E PARË E FEMRAVE

Vushtrria në finale të Kupës së Kosovës

Vushtrria Basket ka shënuar fitore ndaj AA Prishtina me rezultat 55:49. Kështu duke kaluar në finale të Kupës së Kosovës, Liga e Parë Femrat.

Finalja do të zhvillohet nesër nga ora 16:00.

 
Lexo dhe:

Supported by:
General Sponsor:
Golden Sponsors:
Silver Sponsors:
Automotive Sponsor of Kosovo Basketball Federation:
Youth Basketball supporters:
Supported by:
General Sponsor:
Golden Sponsors:
Silver Sponsors:
Automotive Sponsor of Kosovo Basketball Federation:
Youth Basketball supporters: